
GPS-трекер маячок брелок AirTag Earldom AT01
480 ₴
- В наявності
- Код: T81052
+380 (93) 603-60-10
Юліяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плоский смарт-трекер формату AirTag — це сучасний GPS-маячок для надійного захисту від втрати особистих речей, багажу або контролю місцезнаходження дітей, людей похилого віку та домашніх тварин. Завдяки компактним розмірам і малій вазі пристрій легко кріпиться до ключів, сумок, валіз або нашийника тварини. Трекер працює через офіційну екосистему Apple Find My, не потребує встановлення додаткових застосунків і не використовує платний інтернет-трафік. Сертифікація MFi гарантує стабільну роботу, безпеку та повну сумісність з пристроями Apple.
Захист від втрати речей у будь-якій ситуації
Глобальне позиціонування без обмеження відстані
Плоский та ультратонкий дизайн
Працює без SIM-картки та абонплати
Не потребує встановлення додатків — використовується Apple Find My
Наднизьке енергоспоживання
Легка установка та просте керування
Сертифікований продукт MFi від власного заводу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.08 кг |
| Висота | 8.5 мм |
| Довжина | 38.5 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Харчування | |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴




