
Стійка вішалка для одягу та взуття 188х103х41 см
660 ₴
- В наявності
- Код: М17534
+380 (93) 603-60-10
Юліяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональна полиця-вішалка YMJ-02 — це практична стійка для одягу та взуття, яка допоможе організувати простір у передпокої чи гардеробній. Завдяки поєднанню металу та пластику конструкція відзначається міцністю, стійкістю до корозії та довговічністю. Кілька рівнів для взуття та перекладини для одягу забезпечують зручне зберігання речей. Розмір 188×103×41 см дозволяє компактно розмістити стійку навіть у невеликому приміщенні.
Компактність та економія простору
Сучасний універсальний дизайн
Міцна металева конструкція
Стійкість до корозії
Легка та швидка збірка
Підходить для одягу, взуття й аксесуарів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 1880 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 1030 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | метал |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 4 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴

