
Підлогова стійка для одягу з полицями для взуття
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: S33601
+380 (93) 603-60-10
Юліяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова стійка для одягу — практичне рішення для організації гардероба вдома чи в офісі. Вішалка допоможе акуратно розмістити верхній одяг, сорочки, сукні та аксесуари, зберігаючи порядок у кімнаті. Конструкція легко адаптується під будь-який простір — спальню, гардеробну або шафу.
– Міцна та стійка конструкція
– Підходить для важкого зимового одягу
– Легка збірка без спеціальних інструментів
– Компактна та мобільна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для дому |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Коліщата |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 1660 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Розбірна конструкція | Так |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


