
Приставний столик для ноутбука 80х45 см з регулюванням висоти
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: М17565
+380 (93) 603-60-10
Юліяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мобільний стіл DASH (1845) — універсальне рішення для дому, офісу або медичних установ. Завдяки компактним розмірам і регульованій висоті він може використовуватися як журнальний столик, приставний стіл для ноутбука, комп’ютерний або кавовий столик. Конструкція оснащена коліщатками з фіксаторами, що дозволяє легко переміщати стіл по кімнаті та надійно закріплювати його у потрібному положенні. Нижня полиця забезпечує додаткове місце для зберігання книг, журналів чи необхідних дрібниць. Стільниця виготовлена з ламінованої ДСП, а міцний металевий каркас гарантує довговічність, стійкість та надійність конструкції. Лаконічний сучасний дизайн гармонійно доповнить будь-який інтер’єр.
• Регулювання висоти для комфортної роботи або відпочинку
• Легке переміщення завдяки коліщаткам
• Фіксатори для стабільного положення
• Нижня полиця для зручного зберігання
• Компактний та функціональний дизайн
• Підходить для дому, офісу та медичних закладів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dash |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Особливості | Висувна полиця для клавіатури, Наявність коліщаток, Кути заокруглені, Регулювання висоти |
| Регулювання висоти | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб регулювання висоти столу | механічний |
| Тип меблів | Приставний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 850 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Довжина стільниці | 800 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴




